SEM (Arama Motoru Pazarlama)

Sem – (Serach enginine marketing) Google Arama motoru ,Google Görüntülü Reklam Ağı,Videolu aramalar,Alışveriş Reklamları gibi hedefinize ve bütçenize uygun olanı seçerek dijital çalışmanızı dijital dünyada marka olmanızı hızlandıran çalışmaları kapsamaktadır.
SEM, bütçenizi kendiniz belirlediğiniz, istediğiniz bölgede reklam yayınlayabilirsiniz. SEO, hizmetine göre daha hızlı ve kısa sürede markanızı tanıtma imkanını sunar. 
Sem stratejik çalışması:
•Sem- (Arama Motoru Pazarlaması) sitenizin, ürününüz ya da hizmetinizin ayrıca makalelerinizi sosyal medya üzerinden yüksek trafik oluşturmak için reklam geliri veya satış alanındaki çalışmalarınızı ihtiyaçların doğrultusunda arama motoru pazarlaması yapabilirsiniz.
•Hedef kitlenizi düşük maliyetlerle sitenizin görünürlüğü artarak markanızın büyümesinde ekonomik ve zamansal yönden kolaylık sağlar.
•Reklamlar üzerinden yaptığınız harcamalarda da kendi reklamınızın yöneticisi sizdedir. Istediğiniz koşullarda maliyetinizi analiz etme ve reklam etkinliğini analizininde verileri oluşturabilirsiniz.
•Anahtar kelimeyle arama motorunda sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
• Yönetmesi kolay olup , kısa sürede ürün ,hizmet ya da site , makale gibi sunmak istediğiniz seçenekleri kendiniz belirleyip kendiniz oluşturarak arama motorunda üst sıralara çıkabilirsiniz 

Leave A Comment